Ankara E-Ticaret Sitesi

Ankara E-Ticaret Sitesi Fiyatlarımız

Keciören eticaret sitesi

Ankara web tasarımı ve e ticaret sitesi hizmetlerimiz memnuniyet garantilidir. 

E-Ticaret sitesinde, domain (alan adı), hosting (barındırma), diğer sitelere bağlantılar, ödeme yöntemleri ve SSL sertifikaları konularında opsiyonlar nedeni ile  e-ticaret sitenizin tasarım fiyatı istediğiniz ve ihtiyacınız olan özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Site tasarımı, SEO (google sıralama), ödeme yöntemleri ekleme, satılmak üzere eklenmesini istediğiniz ürün çeşitliliği, ürün resmi ve açıklamaları girme, ürünün satış birimine göre(lt, adet, m, cm, mtül, m2 vb) hesaplama araçlarının tasarımı ve kargo, stok bilgisi tanımlanması, sosyal platformlarla e-ticaret sitesinin bağlantısı, internet pazaryerlerine entegrasyon ve diğer tüm hizmetleri içeren paket vb. sitenizin kapsamına göre değişmekte olup e-ticaret sitesi fiyatlarımız 6.000 TL den başlamaktadır. 

Farklı sektörlerden edindiğimiz tecrübe ile E-Ticaret Sitenizi Kuralım.

Ankara E-Ticaret Sitesi HizmetlerimizMobil Uyumlu E-Ticaret Sitesi Tasarımı

Günümüzde elimizden hiç düşürmediğimiz cep telefonları, iletişim ve sosyal etkileşimin yanısıra internetten alışveriş yapmak, bankacılık işlemleri gibi tüm ihtiyaçlarımızı giderdiğimiz en önemli araç haline gelmiştir.

Mobil uyumlu e-ticaret web sitesi tasarımlarımızı, dünyanın en çok kullanılan web tasarım platrormu wordpress ve dünyada en çok kullanılan online satış modülü olan wooommerce  ile yapıyoruz. Hosting firmalarının wordpress için özelleştirdiği hostinglerde ve ssl (yeni nesil hızlı harddisklerde) barındırılan siteniz üst düzey güvenlik ve her gün yenilenen ve üç gün geriye gidebilen otomatik yedekleme ile güvence altında tutulmaktadır.

E-Ticaret Sitesine Ürün Resimleri ve Açıklamaları Girme

E-Ticaret sitesi ürün resimlerini boyutlandırma, photoshop, ürünlerin e-ticaret üzerinden satışı için gerekli tüm özelliklerini girme, açıklama girme,  ürünün satış fiyatını hesaplamak için kullanılacak (lt, m, cm, cm2, m2, en, boy vb.) ölçü değerleri üzerinden hesaplama aracını tanımlamak, ürün çeşitliliğini kategorilere göre tanzim edilerek tanımlanması gibi çok sayıda kaleme sahip işlemleri e-ticaret siteniz için uygulamaktayız.

Online alışverişte müşteriyi ikna eden en önemli şeylerin başında ürün resminin kalitesi ve açıklamalarıdır. Ürünlerinizin resimlerini tek tek boyutlandırıp, detaylı ürün açıklamaları ile birlikte sitenize girmekteyiz. 

Müşteriyi e-ticaret sitenizden alışverişe ikna eden unsurlardan bir diğeri de e-ticaret sitesi üzerinden verdiğiniz kaliteli dürüst satış hizmetini tescilleyen memnun müşteri yorumlarıdır.  

Iyzico-Sanal-Pos-Enterayonu (400 x 300)E-Ticaret Sitesine Ödeme Yöntemleri Ekleme

E-ticaret sitesinde önemli hususlardan birisi de ödeme yöntemleridir. 

*Banka banka dolaşmanıza gerek kalmadan doğrudan kredi kartı ile peşin/taksitli satış yapabileceğiniz iyzico ödeme modülü dahil, kapıda ödeme ve banka havalesi ile ödeme gibi yöntemlerinin sitenizde hazır hale getirmekteyiz. Mesafeli satış sözleşmesi, gizlilik ve güvenlik politikası, iade koşulları gibi e ticaret unsurları da sitenize eklenmektedir.

*İşletme olarak varsa anlaşmalı bankalarınızla entegrasyonunuzun yapılmasını sağlıyoruz. 

sosyal medya desteği

E-Ticaret Sitesine Sosyal Medya Desteği

Facebook/Google Application ve Login desteğini eklemekteyiz. Bunun sayesinde sosyal medya desteği ile çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarını açarak reklam ve halkla ilişkiler üzerinde en etkin  şekilde nasıl kullanabileceğinizin eğitimini vermekteyiz.

Örneğin e-ticaret siteniz ve sosyal medya araçları üzerinden gelecek olan olumlu/olumsuz müşteri yorumlarını, e-ticaret sitesi sahibi olarak samimi ve dürüst yanıtlamanız önemli olduğu gibi gelen eleştirileri de e-ticaretinize olumlu yansıtmanız,  ticaretinizi güçlendirecek faktörlerden biridir.

Sosyal medya ve e ticaret sitenizin bağlantısını sağlıyoruz. sosyal ağlarınız ve e ticaret sitenizin  yönetimi konusunda eğitim veriyoruz.

Kupon kullanımı

E-Ticaret Sitesinde Kupon Kullanımı

Online alışveriş yapan kullanıcılara sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere indirim kuponu vermek isteyebilirsiniz. Böylece hem müşteri sadakatinin devamlılığını sağlar hem de yeni müşteriler kazanabilirsiniz. E Ticaret sitenizde arzu etmeniz durumunda kupon kullanımı sağlamaktayız.