Ankara E-Ticaret Sitesi

Ankara E-Ticaret Site Yapım Fiyatlarımız

Keciören eticaret sitesi

Ankara web tasarımı ve e ticaret sitesi hizmetlerimiz memnuniyet garantilidir. 

E-Ticaret sitesinde, domain (alan adı)-hostiing (barındırma), diğer sitelere bağlantılar, ödeme yöntemleri ve ssl sertifikaları konularında opsiyonlar olması ve bunların fiyatlarının değişiklik göstermesi nedeni ile e-ticaret sitenizin fiyat istediğiniz özelliklere göre değişiklik gösterecektir

Site tasarımı, SEO (google sıralama), ödeme yöntemleri ekleme, ürün resmi ve açıklamaları girme ve diğer tüm hizmetleri paket olarak sitenizin büyüklüğü ve sitenize satılmak üzere eklenmesini istediğiniz ürün çeşitliliğine göre fiyatlarımız 6.000 TL den başlamaktadır. 

Ankara E-Ticaret Sitesi HizmetlerimizMobil Uyumlu Web Site Tasarımı

Mobil uyumlu e-ticaret web sitesi tasarımılarımızı, dünyanın en çok kullanılan web tasarım platrormu wordpress ve dünyada en çok kullanılan online satış modülü olan wooommerce  ile yapıyoruz. Hosting firmalarının wordpress için özelleştirdiği hostinglerde ve ssl (yeni nesil hızlı harddisklerde) barındırılan siteniz üst düzey güvenlik ve her gün yenilenen ve üç gün geriye gidebilen otomatik yedekeleme ile güvence altında tutulacaktır.Ürün Resimleri ve Açıklamaları Girme

E-Ticaret sitesi ürün resimleri boyutlandırma, ürün girme, açıklama girme.

Online alışverişte müşteriyi ikna eden en önemli şeylerin başında ürün resminin kalitesi ve açıklamalarının yanısıra memnun müşteri yorumları gelmektedir. Ürünlerinizin resimlerini tek tek boyutlandırıp, detaylı ürün açıklamaları ile birlikte sitenize girmekteyiz. 

Iyzico-Sanal-Pos-Enterayonu (400 x 300)Ödeme Yöntemleri Ekleme

E-ticaret sitesinde önemli hususlardan birisi de ödemelerdir. 

*Banka banka dolaşmanıza gerek kalmadan kredi kartı ile taksitli satış yapabileceğiniz iyzico ödeme modülü dahil, kapıda ödeme ve banka havalesi ile ödeme gibi yöntemlerinin sitenizde hazır hale getirilmesi. 

*Kendi anlaşmalı bankalarınızla entegrasyonunuzun yapılması. 

sosyal medya desteğiSosyal Medya Desteği

Facebook/Google Application ve Login desteğini eklemekteyiz. Bunun sayesinde sosyal medya desteği ile çok düşük maliyet ile ziyaretçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Ayrıca sosyal medya hesaplarını açarak reklam ve halkla ilişkiler üzerinde en etkin  şekilde nasıl kullanabileceğinizin eğitimini vermekteyiz.

 

Kupon kullanımı
Kupon Kullanımı

Online alışveriş yapan kullanıcılara sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere indirim kuponu vermek isteyebilirsiniz. Böylece hem müşteri sadakatinin devamlılığını sağlar hem de yeni müşteriler kazanabilirsiniz. E Ticaret sitenizde arzu etmeniz durumunda kupon kullanımı sağlamaktayız.