Ankara SEO (Google sıralama)

Ankara SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

Keçiören SEO firması

 

Dijital dünyada var olmanız, başarılı olmanız için atılacak ilk adımlardan biridir. Bu varlığınızı etkin ve sürekli kılabilmek için internet aramalarında görünür olmanız gerekmektedir. Her geçen gün daha çok sayıda insan alacağı mal veya hizmeti önce Google gibi arama motorlarında arayarak karar vermektedir. Bu nedenle arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmak için sürekli SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu) çalışması yapmanız gerekmektedir. 

SEO Nedir ve Ne İşe Yarar?

Sayıları 1,3 milyar üzerinde web sitesi/e-ticaret sitesi içinde sizin işletmenize ait web sitesi/e-ticaret  sitesinin arama sonuçlarında ilk sıralarda çıkmasını nasıl sağlarsınız? Kısaca SEO, sitenize gelen trafiğin miktarını ve kalitesini artırmaya yardımcı olan bir pazarlama tekniği olarak tanımlanabilir. SEO (Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu), Google aramalarında daha üst sıralarda yer almak ve çeşitli arama sorgularından sitenizi ziyaret eden insanların sayısını  artırmak (organik trafik elde etmek)için atılması gereken  bir dizi adımı açıklar.

Bu adımlar sabırla takip edildiğinde web sitesi/e ticaret sitenizin arama motorlarında bulunduğu sıralamayı gösteren SEO sonuçlarında mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.

Hangi Faktörler SEO'yu Etkiler?

Bir kullanıcı Google gibi bir arama motorunda bir terim aradığında, arama motoru SEO ilkelerini en iyi benimseyen web sitelerinden başlayarak kullanıcıya ilgili siteleri listeler. Bunun temel nedeni, arama motorlarının her web sitesinde/e-ticaret sitesinde ki bilgileri ve internette bulabileceğiniz her türlü içeriği toplayan gelişmiş algoritmalar kullanmasıdır.

İyi bir SEO için iki yüz civarında parametre vardır. Bunların içinde bilinmesi gereken en önemli iki parametre yeterli özgün içerik ve ziyaretçi sayısıdır. web Sitenizi/e-ticaret sitenizi ziyaret eden kullanıcının SEO yükseltmeye etki etmesi için sitenizde zaman geçirmesi için işiniz ile ilgili, özgün ve anlaşılır içerikler üretilmesi gerekmektedir. Bu nedenle  Ankara web site tasarımında görsellik kadar, kaliteli içerik de önem arz etmektedir.

Ankara SEO Fiyatlarımız?

Ankara’da hangi faktörler SEO fiyatlarını etkiler?

Web sitesinin/e-ticaret sitesinin büyüklüğüne, anahtar kelime sayısına ve arama motorunda bulunmak istediğiniz ilçe, il veya Türkiye geneli olması ve sektörel rekabet durumuna göre değişmekle beraber ortalama bir web sitesi için anahtar kelime başına aylık 500 TL den başlamaktadır. Son fiyat için bahsedilen parametrelerinin analiz edilmesi gerekmektedir.