Ankara SEO (Google sıralama)

Ankara SEO

Keçiören SEO firması

 

Dijital dünyada var olmanız, başarılı olmanız için atılacak ilk adımlardan biridir. Bu varlığınızı etkin ve sürekli kılabilmek için aramalarda görünür olmanız gerekmektedir. Her geçen gün daha çok sayıda insan alacağı mal veya hizmeti önce Google gibi arama motorlarında arayarak karar vermektedir. Bu nedenle arama sonuçlarında ön sıralarda çıkmak için sürekli SEO(Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu) çalışması yapmanız gerekmektedir. 

SEO Nedir ve Ne İşe Yarar?

Sayıları 1,3 milyar üzerinde web siteleri  içinde sizin işletmenize ait web sitesinin arama sonuçlarında çıkmasını nasıl sağlarsınız? Kısaca SEO, sitenize gelen trafiğin miktarını ve kalitesini artırmaya yardımcı olan bir pazarlama tekniği olarak tanımlanabilir. SEO (Search Engine Optimization-arama motoru optimizasyonu), Google’da daha üst sıralarda yer almak ve çeşitli arama sorgularından organik trafik elde etmek için atabileceğiniz bir dizi adımı açıklar.

Bu adımlar sabırla takip edildiğinde mükemmel sonuçlar elde edilebilmektedir.

Hangi Faktörler SEO'yu Etkiler?

Bir kullanıcı Google gibi bir arama motorunda bir terim aradığında, arama motoru SEO ilkelerini en iyi benimseyen web sitelerinden başlayarak kullanıcıya ilgili siteleri listeler. Bunun temel nedeni, arama motorlarının her web sitesindeki bilgileri ve internette bulabileceğiniz her türlü içeriği toplayan gelişmiş algoritmalar kullanmasıdır.

İyi bir SEO için iki yüz civarında parametre vardır. Bunların içinde bilinmesi gereken en önemli iki parametre yeterli özgün içerik ve ziyaretçi sayısıdır. Sitenizi ziyaret eden kullanıcının sitenizde zaman geçirmesi için işiniz ile ilgili, özgün ve anlaşılır içerikler üretilmesi gerekmektedir. Bu nedenle  Ankara web site tasarımında görsellik kadar, kaliteli içerik de önem arz etmektedir.

Ankara SEO Fiyatımız

Ankara’da hangi faktörler SEO fiyatlarını etkiler?

Sitenizin büyüklüğüne, anahtar kelime sayısına ve arama motorunda bulunmak istediğiniz ilçe, il veya Türkiye geneli olması ve sektörel rekabet durumuna göre değişmekle beraber ortalama bir web sitesi için anahtar kelime başına aylık 500 TL den başlamaktadır. Son fiyat için bahsedilen parametrelerinin analiz edilmesi gerekmektedir.