Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım Hizmeti

Mobil uyumlu web tasarım
Keçiören SEO google sıralama

Bir işletmeyi açarken, hedef kitleye ulaşmak, en iyi satışı yapmak ve sürekli olabilmek için gerekli unsurlar; İşletmenin konumu (Örneğin Ankara’da Kızılay ana cadde üzerinde ve/veya çarşı merkezinde olma gibi),  İç Dizaynı, Vitrini, Çalışma saatleri, Ürün çeşitliliği ve kalitesi, Güler yüzlü ve güvenilir hizmet vb.

İnternet ortamında ürün veya hizmet satmak istediğiniz web siteniz işletmenizin dijital izdüşümü olduğundan yukarıdaki niteliklerden daha fazlasını barındırması gerekir. Günümüzde web sitesi fiziksel mağazadan çok daha fazla iş imkânı sağlayabildiği gibi, fiziksel mekân olmaksızın sadece web sitesi üzerinden kazanç sağlayan işletme sayısı da her geçen gün hızla artmaktadır.

İyi bir web sitesi, sizi internetin ana caddesine taşıyabilmeli ve arama motorlarında üst sırada görünür olmanızı sağlayabilmelidir. Bunun için fiziksel mağazanızın sahip olması gereken nitelikler gibi web sitenizin de iyi bir tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü olmalıdır. Bunlara ek olarak Ankara’da ziyaretçiler web sitenizde aradıkları ürün veya hizmet ile ilgili merak ettikleri soruların cevabını bulabilmeli, alternatif ürün ve hizmetler, ödeme koşulları gibi hususlarda da doyurucu bilgiye ulaşabilmelidirler.

Nihayetinde web sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda görünür olması için bütün bunların yanı sıra 200’ün üzerinde parametreyi de bulundurması gereklidir. Bu özelliklerin tamamını sağlayan SEO (Search Engine Optimization- arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılmaz ise web siteniz kenar mahallede bir bodrum katında açılan mağazadan farksız olur.

Ankara Web Tasarım Fiyatlarımız