Ankara Web Tasarım

Ankara Web Sitesi E Ticaret Sitesi Tasarım Hizmeti

Mobil uyumlu web tasarım
Keçiören SEO google sıralama

Bir işletmeyi açarken, hedef kitleye ulaşmak, web sitesi/ e ticaret üzerinden en iyi satışı yapmak ve sürekli olabilmek için gerekli unsurlar; İşletmenin dijital platformdaki konumu (Örneğin Ankara’da Kızılay ana cadde üzerinde ve/veya çarşı merkezinde olma gibi),  İç Dizaynı, Vitrini, Çalışma saatleri, Ürün çeşitliliği ve kalitesi, Güler yüzlü ve güvenilir hizmettir.

İnternet ortamında ürün veya hizmet satmak istediğiniz web siteniz/e-ticaret siteniz işletmenizin dijital izdüşümü olduğundan yukarıdaki niteliklerden çok daha fazlasını barındırması gerekir. Günümüzde web sitesi fiziksel mağazadan çok daha fazla ticaret hacmi sağlamaktadır. Fiziksel mekân olmaksızın sadece web sitesi/e-ticaret sitesi üzerinden kazanç sağlayan işletme sayısı da her geçen gün hızla artmaktadır.

İyi bir web sitesi/e-ticaret sitesi, sizi internetin ana caddesine taşıyabilmeli ve arama motorlarında üst sırada görünür olmanızı sağlayabilmelidir. Bunun için fiziksel mağazanızın sahip olması gereken nitelikler gibi web sitesi/e-ticaret sitenizin  iyi bir tasarımı ve kullanıcı dostu ara yüzü olmalıdır. Bunlara ek olarak Ankara’da ziyaretçiler web sitesi/e-ticaret sitenizde aradıkları ürün veya hizmet ile ilgili merak ettikleri soruların cevabını bulabilmeli, alternatif ürün ve hizmetler, ödeme koşulları gibi hususlarda da doyurucu bilgiye ulaşabilmelidirler.

Nihayetinde web sitesi/e-ticaret sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda görünür olması için bütün bunların yanı sıra 200’ün üzerinde parametreyi de bulundurması gereklidir. web sitesi/e-ticaret sitenizde bu özelliklerin tamamını sağlayan SEO (Search Engine Optimization- arama motoru optimizasyonu) çalışması yapılmaz ise web sitesi/e-ticaret siteniz kenar mahallede bir bodrum katında açılan mağazadan farksız olur.

Ankara Web Sitesi, E-Ticaret Sitesi Tasarım Fiyatları

web sitesi-e-ticaret sitesi fiyatları

Bedel ödeyerek sahip olacağınız web sitesi/e-ticaret sitenizden beklediğiniz maksimum verimi almanız için web sitesi/e-ticaret sitesi inşasına başlamadan ve web site tasarımını belirlemeden önce  sahip olduğunuz işinizle ilgili sektör ve iş analizi yapılması önemlidir. 

Web sitesi/e-ticaret sitesinin tasarım fiyatı sahip olduğunuz işletmenizin yer aldığı sektör, ürün yelpazesi, iş hacminin büyüklüğü, sektördeki rakiplerle olan rekabet, rakiplerinizin dijital platformda aldıkları yol durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Sizin için nitelikli web sitesi/e-ticaret sitesi tasarımının fiyatından önce sitenizi dijital platformda en üst seviyeye taşıyacak  uygun tasarım için işinizle ilgili tüm detayların konuşulması, en uygun tasarıma ve içeriğe karar verilmesidir.

Ankara mobil uyumlu web sitesi, e ticaret sitesi tasarım, SEO, PR ve Logo işiniz için bize ulaşın.