Ankara Sosyal Medya ve PR

Ankara Sosyal Medya ve PR(Halkla İlişkiler)

Keçiören web tasarım

Günümüzde Sosyal medyayı etkin kullanmak,büyük küçük fark etmeden bireyler kadar kurumlar ve tüzel kişiler için de kaçınılmaz hale gelmiştir. PR çalışmaları ile hedef kitlenin dikkatini çekmek, olumlu bir imaj oluşturmak adına bir işletmenin dijital iz düşümü olan web sitesi, sosyal medya ile desteklenmelidir. Özellikle PR (halkla ilişkiler) çalışmaları sosyal medya, internet sitesi içerikleri ile  dijital reklam için sosyal medya günümüzde hayati bir öneme sahiptir.

PR çalışması ile reklam arasında fark varmıdır ? soruları her daim karşımıza çıkmakta. Sosyal medyada ön plana çıkan PR çalışmaları ile reklamın aynı anlama geldiği düşünülse de birbirinden farklı kavramlardır. Çoğunlukla aralarındaki farkı oluşturan çizgi bulanıklaşır ve birbiri ile karıştırılabilir. PR çalışmaları ve reklamın ayrı kategori olduğu bilinse de aslında birbirinin ayrılmaz parçasıdır.

Dünyanette web sitesi tasarım/e-ticaret sitesi tasarım firması olarak, PR çalışmalarında yaptığımız web sitelerinde/e-ticaret sitelerinde en çok tercih edilen sosyal medya hesaplarınızı açıyor ve linklerini sitenize bağlıyoruz. Ayrıca PR çalışmaları ve dijital reklam  amaçlı olarak nasıl en etkin kullanılacağı konusunda eğitim vermekteyiz. 

Dünyanette Ankara profesyonel web sitesi tasarım/e-ticaret sitesi tasarım için ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sağlamak adına hizmetinizdedir.